Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Przechowalnia opon Kraków, Bochnia

Przechowalnia opon Kraków, Bochnia

Przechowalnia opon to świetnie rozwiązanie dla właścicieli samochodów, którzy chcą mieć pewność, że komplet ogumienia będzie prawidłowo przechowywany. Warto wiedzieć, że zarówno przechowywanie opon, jak i przechowywanie całych kół nie jest proste. Dla opon i kół  prawidłowe przechowywanie jest równie istotne co ich eksploatacja. Na właściwe przechowanie opon wpływ ma wiele czynników, które są tak samo ważne.

Przechowalnia opon - jak robić to prawidłowo?

Podstawą prawidłowego przechowywania opon jest ich pozycjonowanie. Trzeba wiedzieć, że inaczej traktuje się opony na felgach, a inaczej same opony. Przechowalnia opon z felgami rządzi się swoimi prawami. Właściwie przechowywane opony na felgach powinny być zawieszone lub ustawione jedno na drugim. W przeciwnym razie trzeba często zmieniać ich rotację, aby nie spowodować trwałych zniekształceń opony. Inaczej sytuacja się ma w przypadku przechowalni opon bez felg. Opony powinny być postawione pionowo i rotowane o 90 stopni średnio co trzy miesiące. 

Ogumienie przed przekazaniem do przechowalni opon warto odpowiednio przygotować. Zaleca się mycie, a następnie konserwację gumy za pomocą specjalistycznych środków. W pobliżu przechowalni opon nie wolno korzystać z transformatorów, spawarek i wycinarek plazmowych. Należy pamiętać, że opony nie lubią się z olejami, rozpuszczalnikami i benzynami. 

Stosowanie wszystkich powyższych zaleceń pozytywnie wpłynie na żywotność gumy.

Przechowalnia opon Kraków, Bochnia

Profesjonalna przechowalnia opon to gwarancja kompleksowej usługi. Od mycia, konserwacji po przechowywanie w odpowiednich warunkach.  Wśród zalet korzystania z przechowalni opon należy podkreślić, że jest to przede wszystkim praktyczne i wygodne rozwiązanie. Nie musisz się o nic martwić, bo powierzasz opony/ koła w ręce specjalistów, którzy wiedzą jak właściwie o nie zadbać. 

Korzystając z przechowalni opon oszczędzasz miejsce oraz unikasz kłopotów związanych z prawidłowym przygotowaniem kół. Ogumienie jest całkowicie bezpieczne i wolne od wszelkich zagrożeń – fizycznych, chemicznych i atmosferycznych. 

Przechowalnia opon to wygodne rozwiązanie, bo nie musisz przewozić opon/ kół do serwisu. Wystarczy tylko, że zgłosisz taką potrzebę, a dostarczymy komplet do wskazanego naszego serwisu wulkanizacyjnego. Ponadto oferujemy przedsezonową kontrolę stanu technicznego opon/ kół. Przechowalnia opon to korzystne rozwiązanie dla zdrowia, bo koła są ciężkie i niekomfortowe do przenoszenia, przez co nietrudno nabawić się kontuzji.

Przechowalnia opon Bochnia

Szukasz przechowalni opon w Bochni? Zgłoś się do serwisu Gerex na ul. Brzeskiej 55a. Opony na przechowanie możesz u nas zostawić po sezonowej wymianie opon lub po prostu dostarczyć je do nas w dowolnym terminie. Jesteśmy do dyspozycji codziennie od godziny 8 do godziny 18, a w soboty od godziny 8 do godziny 14.

W sprawie odbioru przechowywanych opon skontaktuj się z nami dzień wcześniej pod numerem 14 611 30 40 lub drogą e-mailową przechowalnia@gerex.pl.

Przechowalnia opon Kraków

Jesteśmy do dyspozycji również w stolicy Małopolski. Przechowalnia opon Kraków dostępna jest przy ul. Skręconej 16. Opony lub całe koła możesz zostawić po sezonowej wymianie lub po prostu dostarczyć do nas w dowolnym terminie. Jesteśmy do dyspozycji codziennie od godziny 8 do godziny 17, a w soboty od godziny 8 do godziny 14.

W sprawie odbioru przechowywanych opon skontaktuj się z nami dzień wcześniej pod numerem 12 259 60 27 lub drogą e-mailową przechowalnia@gerex.pl.

Przechowalnia opon - warto oddać opony w ręce specjalistów

Klimat w jakim żyjemy wymusza na nas sezonową wymianę opon. Niestety, aż 6 na 10 kierowców nie zdaje sobie sprawy, że przechowywanie opon po sezonie jest równie ważne, co ich eksploatacja. Poza utratą właściwości mieszanki, opona jest narażona na pękanie i stałe odkształcenie. Zmiany będą dopiero odczuwalne po wymianie. Dlatego warto zadbać o to gdzie i w jaki sposób będą przechowywane opony. Przechowalnia opon to doskonałe rozwiązanie dla kierowców, którzy nie mają miejsca w garażu. Zapewniamy prawidłowe oraz najbardziej optymalne warunki do przechowywania opon.