Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji Bochnia, Kraków

Klimatyzacja samochodowa w obecnych czasach to niemalże obowiązkowe wyposażenie. Jeszcze nie tak dawno kojarzyła się z dużym luksusem, dostępnym tylko w drogich samochodach, a teraz stała się standardem wyposażenia nawet w małych, miejskich pojazdach.

Każdy właściciel samochodu powinien wiedzieć, że klimatyzacja nie jest urządzeniem bezobsługowym, które będzie działało zawsze. Należy dbać o regularny serwis, bo zaniedbanie klimatyzacji w samochodzie może być zagrożeniem dla zdrowia podróżujących nim osób.

Profesjonalny serwis klimatyzacji gwarantuje kompleksową usługę na najwyższym poziomie. W ofercie uzupełnianie czynnika, wymiana filtra kabinowego oraz odgrzybianie klimatyzacji ozonem.

Serwis klimatyzacji

Zarezerwuj termin online lub zadzwoń!

Czyszczenie klimatyzacji Bochnia, Kraków

Warto przynajmniej raz w roku zrobić kompleksowy przegląd klimatyzacji w samochodzie. Jest to ważne, bo profesjonalne serwisowanie klimatyzacji jest zdecydowanie tańsze niż naprawa zaniedbanych przez kilka lat elementów całego układu. Praktyka serwisów samochodowych pokazuje, że wielu naprawy klimatyzacji można byłoby uniknąć, gdyby właściciel pojazdu odpowiednio wcześniej właściwie zadbał o ten układ. Czyszczenie klimatyzacji Bochnia – wystarczy zadzwonić (nr tel. 14 611 30 40) i umówić się na dogodny termin. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Klimatyzacja samochodowa może być siedliskiem bakterii i grzybów, które mają idealne warunki do rozwoju. Dzieje się tak dlatego, że podczas działania klimatyzacji na parowniku osiada dużo wilgoci, a wraz z nią wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. W efekcie powstaje idealne środowisko do rozwoju organizmów, które są szkodliwe dla naszego zdrowie. W klimatyzacji samochodowej mogą pojawić się roztocza, pleśń oraz różnego rodzaju bakterie.

Regularne czyszczenie klimatyzacji samochodowej, polegające na wymianie filtra oraz usunięciu bakterii, to podstawa. Na początek wymiana filtra kabinowego, ponieważ na nim zbierają zanieczyszczenia z zewnątrz, jak i z wnętrza samochodu. Koszt nowego filtra kabinowego to kilkadziesiąt złotych, a sama wymiana trwa maksymalnie kilkanaście minut. Dla bezpieczeństwa podróżujących samochodem warto wymienić filtr kabinowy średnio dwa razy w roku.

Kiedy stan klimatyzacji w samochodzie powinien wzbudzić niepokój właściciela pojazdu? Na pewno nieprzyjemny zapach, bo klimatyzacja samochodowa powinna działać bez żadnego zapachu. Kiedy poczujesz, że z nawiewów wydobywa się nieprzyjemna woń, to konieczne będzie czyszczenie klimatyzacji. W układzie klimatyzacji najprawdopodobniej pojawiły się grzyby i pleśń, a tego nie wolno bagatelizować. Odgrzybianie klimatyzacji pozwala uniknąć wielu groźnych chorób.

Uzupełnianie czynnika - serwis klimatyzacji Bochnia, Kraków

Wydajność klimatyzacji samochodowej, a spadek czynnika chłodniczego. Jak często powinno się uzupełniać czynnik chłodniczy? Zaleca się, aby nabijanie klimatyzacji robić nie rzadziej niż co 2 lata. Nawet w najbardziej szczelnych układach klimatyzacji samochodowej ubytek czynnika chłodniczego może się wahać od kilku do kilkunastu procent rocznie. Dlatego tak ważne jest sukcesywne uzupełnianie czynnika w klimatyzacji. W serwisie klimatyzacji Bochnia stosujemy czynnik chłodniczy – R134a.

Czyszczenie klimatyzacji ozonem Bochnia, Kraków

Jak skutecznie pozbyć się szkodliwych drobnoustrojów z wnętrza samochodu? Świetnym sposobem na odświeżenie i dezynfekcję jest ozonowanie klimatyzacji. Odgrzybianie klimatyzacji w samochodzie pozwoli to skutecznie usunąć mikroorganizmy z samochodu. Cały proces trwa około godziny, a efekty są wyczuwalne zaraz po zakończeniu.

Do korzyści takiego czyszczenia klimatyzacji samochodowej można zaliczyć silne działanie utleniające, które skutecznie eliminuje wirusy, grzyby, bakterie, roztocza oraz pleśnie. Ozonowanie klimatyzacji nie pozostawia śladów czy odbarwień. Jest skuteczniejsze od chlorowania. Dodatkowo ta metoda jest bezpieczna dla środowiska, bo pozostałości procesu trafiają do atmosfery w postaci tlenu. Dezynfekcja ozonowa znalazła powszechne zastosowanie w szpitalach, gabinetach lekarskich czy hotelach, gdzie pomieszczenia muszą być aseptyczne. Ozonowanie to sprawdzony i skuteczny sposób. Czyszczenie klimatyzacji ozonem– zapewniamy 100 proc. bezpieczeństwa i skuteczności.

Czyszczenie klimatyzacji Bochnia, Kraków – zapraszamy na gerex.pl. Zadzwoń i umów się na dogodny termin – nr tel. 14 611 30 40 (Bochnia) bądź 12 259 60 27 (Kraków).