Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Wulkanizacja

Wieloletnie doświadczenia uplasowało nas w topowej pozycji w usługach wulkanizacyjnych w Małopolsce. Praktyką i szkoleniami nieustannie rozwijamy kompetencje kadry. Nasze serwisy w Bochni i Krakowie wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt. Dbamy o każdy szczegół. Gwarantujemy, że powierzasz koła w ręce profesjonalistów.

Atrakcyjne ceny oraz szeroki wachlarz usług wulkanizacyjnych to nasza specjalność. W ofercie serwisu wulkanizacyjnego w Bochni znaleźć można m.in:

  • wymianę opon
  • perfekcyjne czyszczenie kół
  • pompowanie azotem
  • montaż opon ciężarowych z dojazdem
  • dobór odważników pod kolor felg
  • pełna obsługa czujników ciśnienia TPMS
  • wymiana opon typu runflat
  • konserwacja opon

Przechowalnia opon/kół

Klimat w jakim żyjemy wymusza na nas sezonową wymianę opon. Niestety, aż 6 na 10 kierowców nie zdaje sobie sprawy, że przechowywanie opon po sezonie jest równie ważne, co ich eksploatacja. Poza utratą właściwości mieszanki, opona jest narażona na pękanie i stałe odkształcenie. Zmiany będą dopiero odczuwalne po wymianie. Dlatego warto zadbać o to gdzie i w jaki sposób będą przechowywane opony. Przechowalnia opon to doskonałe rozwiązanie dla kierowców, którzy nie mają miejsca w garażu. Zapewniamy prawidłowe oraz najbardziej optymalne warunki do przechowywania opon.

Mobilny serwis TIR

Do dyspozycji oferujemy kompleksowo wyposażone samochody, które są przystosowane do wymiany i serwisowania kół ciężarowych. Mobilne serwisy obsługują pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie opon ciężarowych. Lata praktyki sprawiają, że jesteśmy przygotowani do każdej sytuacji – od małej usterki po bardziej skomplikowane naprawy. Szczególnie w sytuacjach, gdy liczy się czas. Działamy szybko, skutecznie, a przede wszystkim z dokładnością dbamy o każdy detal. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone usługi były zawsze na najwyższym poziomie.