Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Wymiana szyb samochodowych

Wymiana szyb samochodowych

Do uszkodzeń szyby samochodowej zwykle dochodzi w najmniej odpowiednim momencie. Co w sytuacji, gdy uszkodzenie jest na tyle poważne, że zagraża bezpieczeństwu podróżujących samochodem? Konieczna jest jej wymiana. Na czym polega wymiana szyby samochodowej?

Najpierw demontuje się wycieraczki oraz plastikowe podszybie. Następnie wycina się uszkodzoną szybę. Ważne, aby miejsce na nową szybę dokładnie wyczyścić. Usunąć wszystkie zanieczyszczenia i ewentualną rdzę. W tak przygotowany otwór, na specjalnym kleju bądź na uszczelce, montuje się nową szybę samochodową.

Auto szyby - wymiana szyb samochodowych

Oferujemy sprzedaż i profesjonalny montaż szyb samochodowych. W naszej ofercie znajdują się szyby czołowe, boczne oraz tylne do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Mamy dostęp do największego w Polsce magazynu szyb do każdego typu samochodów. Zamówienia realizujemy w ciągu maksymalnie 48 godzin.

Stworzyliśmy zespół wykwalifikowanych serwisantów, którzy wymienią szybę w Twoim samochodzie w jednym z naszych dwóch serwisów – w Bochni lub Krakowie. Doświadczenie w połączeniu z precyzją oraz szybkim czasem realizacji jest gwarantem zadowolenia z usługi wymiany szyb samochodowych.

Jak skorzystać z usługi wymiany szyb samochodowych?

01
Krok 1

Skontaktuj się z nami pod nr tel. 504 898 622 lub 14 611 30 40

02
Krok 2

Podaj markę, model samochodu i poinformuj czy szyba jest podgrzewana oraz czy posiada czujniki.

03
Krok 3

Następnie przygotowujemy kompleksową wycenę – zakup szyby/szyb oraz koszt montażu.

04
Krok 4

Po akceptacji wyceny montujemy szyby samochodowe pod wskazanym w naszym serwisie w Bochni (ul. Brzeska 55a)
bądź w Krakowie (ul. Skręcona 16).