Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Mechanika pojazdowa

Mechanika pojazdowa

Mechanik Bochnia

Naprawa samochodu to zawsze problem dla właściciela. Z jednej strony brak sprawnego pojazdu, a z drugiej wydatek związany z doprowadzeniem go do stanu sprzed usterki. W takich sytuacjach warto skorzystać z pomocy doświadczonego mechanika samochodowego. Polecamy usługi z zakresu mechanik pojazdowej w serwisie Gerex, który już od kilkudziesięciu lat niezmiennie cieszy się dobrą renomą wśród posiadaczy samochodów w regionie.

Geometria kół 3D

Prawidłowe ustawienie geometrii kół zapewnia pewność prowadzenia. Lekceważenie tego procesu może znacznie skróci żywotność elementów zawieszenia oraz doprowadzi do uszkodzenia opon. Usługa powinna być wykonana przynajmniej raz w roku. Prowadzimy bazę danych pojazdów i ich poprzednich konfiguracji.

Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów

Część osób zastanawia się jak wymienić olej w automatycznej skrzyni biegów? W tym wypadku najlepiej jest skorzystać z pomocy specjalisty, który do dyspozycji ma profesjonalne urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w przekładniach automatycznych. Może być używane do każdego typu automatycznej skrzyni biegów, posiada dwie elektroniczne wagi, magnetyczny filtr oleju i drukarkę.

Regeneracja filtrów DPF

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kierowców rozszerzyliśmy ofertę Serwisu Gerex o usługę profesjonalnej regeneracji filtrów cząstek stałych DPF/ FAP/ SCR/ KAT za pomocą nowoczesnej maszyny. Zapewnia ona wysoką skuteczność czyszczenia gwarantując odzyskanie przepustowości kanałów filtra nawet do 98 procent!

Diagnostyka komputerowa

Będąc kierowcą, mogłeś natrafić na sytuację, w której na Twojej desce rozdzielczej zaświeciła się kontrolka. To ten moment, w którym samochód się dopomina wizyty u specjalisty. Komputerowa diagnostyka samochodu jest niczym okresowe badania dla człowieka – pozwala sprawdzić rzeczywisty stan techniczny pojazdu.

Serwis klimatyzacji

Każdy właściciel samochodu powinien wiedzieć, że klimatyzacja nie jest urządzeniem bezobsługowym, które będzie działało zawsze. Należy dbać o regularny serwis, bo zaniedbanie klimatyzacji w samochodzie może być zagrożeniem dla zdrowia podróżujących nim osób.

Profesjonalny serwis klimatyzacji gwarantuje kompleksową usługę na najwyższym poziomie. W ofercie uzupełnianie czynnika, wymiana filtra kabinowego oraz odgrzybianie klimatyzacji ozonem.