Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Auto Detailing / Myjnia ręczna

Auto Detailing / Myjnia ręczna

Auto Detailing Bochnia

Auto detailing to kompleksowa, wieloetapowa usługa polegająca na wyczyszczeniu, renowacji oraz konserwacji samochodu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Wszystko, aby podkreślić walory estetyczne samochodu, ale przede wszystkim maksymalnie przedłużyć żywotność poszczególnych elementów. Kompleksowa usługa auto detailingu polecana jest zarówno przy samochodach używanych, ale także nowych, aby zabezpieczyć przed ewentualnymi zniszczeniami.

Oferujemy profesjonalną usługę auto detailingu z dbałością o każdy detal. Wykonujemy czyszczenie, regenerację i konserwację lakieru, kół, wszystkich szyb, reflektorów oraz elementów chromowanych.

W skład procesu regeneracji lakieru wchodzi dokładne oczyszczenie powierzchni przy użyciu dedykowanych środków chemicznych oraz glinki samochodowej. Pozwala to usunąć wszelkie osady z lakieru. Następnie wykonujemy polerowanie lakieru za pomocą specjalistycznych past. Proces pozwala na usunięcie wszelkich niedoskonałości. Ostatnim etapem jest konserwacja, która polega na nałożeniu ochronnej warstwy wosku bądź aplikacji ceramicznej powłoki. Chroni ona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, przywieraniem brudu oraz zarysowaniem i utratą koloru.

Auto detailing Bochnia - dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Najlepsze kosmetyki do pielęgnacji samochodów

Wyszkolona i doświadczona kadra

Perfekcyjnie wyczyścimy samochód w środku i na zewnątrz

Dokładnie zabezpieczymy poszczególne elementy pojazdu

Gwarantujemy jakość usług na najwyższym poziomie. Samochód po wizycie w naszym salonie auto detailingu jest atrakcyjny wizualnie oraz profesjonalnie zabezpieczony. Używane samochody wyglądają na dużo młodsze.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy zajmują się auto detailingiem. Chętnie odpowiedzą na każde pytanie. Zapraszamy.

Myjnia samochodowa Bochnia

Myjnia samochodowa Bochnia – profesjonalne usługi mycia samochodów. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie oczekiwania Klientów, którzy zostawiają samochody w naszej ręcznej myjni samochodowej w Bochni.

W ofercie m.in. dokładne mycie nadwozia, szyb, felg, nabłyszczanie opon oraz woskowanie i polerowanie pojazdu. Ponadto oferujemy kompleksowe czyszczenie wnętrza pojazdu, m.in. odkurzanie, pranie tapicerek i dywaników materiałowych, czyszczenie i konserwacja skóry, impregnację tworzyw sztucznych czy neutralizację przykrych zapachów.

W trosce o bezpieczeństwo powłok lakierniczych do mycia samochodów używamy specjalistycznych gąbek i odpowiednio dobranych środków myjących. Doświadczona kadra, nowoczesne maszyny oraz produkty najlepszych firm, specjalizujących się w kosmetyce samochodowej, to gwarancja jakości usług na najwyższym poziomie.

Brud, który każdego dnia osiada na samochodzie jest trudny do całkowitego usunięcia przez bezdotykowe i automatyczne myjnie. Ciężko uzyskać idealny efekt czyszczenia i osuszenia pojazdu. Dodatkowo mycie samochodu tym metodami generuje większe zużycie wody oraz środków chemicznych. Zmorą kierowców, którzy korzystają z myjni automatycznych i bezdotykowych, są też rysy na lakierze. Dlatego coraz więcej właścicieli samochodów decyduje się na korzystanie z usług ręcznych myjni.

Ręczna myjnia Bochnia - dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Precyzja i dokładność

Doświadczony personel starannie myje, czyści i osusza samochód z dbałością o każdy szczegół. Pracownicy są w stanie zauważyć miejsca, gdzie zabrudzenie jest na tyle duże i uporczywe, że należy je dokładniej wyczyścić. Docieramy w każdy zakamarek samochodu, aby usunąć brud, kurz czy martwe owady.

Doświadczona kadra

Nasi pracownicy to profesjonaliści, którzy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach. Doskonale wiemy jaka ilość środków myjących jest wystarczająca, aby dokładnie i bezpiecznie umyć pojazd.

Elastyczność

W zależności od oczekiwań właściciela pojazdu usługa może ulec zmianie bądź modyfikacji. W trakcie mycia zakres kosmetyki samochodu można dodatkowo zwiększyć o usługę np. woskowania i polerowania samochodu czy czyszczenie i pranie tapicerki.

Mniejsze ryzyko zniszczenia lakieru

Pracownicy decydują o ilości użytej chemii i sile nacisku podczas mycia. Wszystko w trosce o odpowiednie zabezpieczenie lakieru.