Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Nasza oferta

Nasza oferta

Wulkanizacja

Wieloletnie doświadczenia uplasowało nas w topowej pozycji w usługach wulkanizacyjnych w Małopolsce. Praktyką i szkoleniami nieustannie rozwijamy kompetencje kadry. Nasze serwisy w Bochni i Krakowie wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt. Dbamy o każdy szczegół. Gwarantujemy, że powierzasz koła w ręce profesjonalistów.

Mechanika pojazdowa

Dobry mechanik samochodowy w Bochni – u nas znajdziesz wykwalifikowanych specjalistów, którzy dokonają dokładnej i szybkiej diagnostyki, a następnie kompletnej naprawy samochodu. Doświadczenie oraz dobry sprzęt to gwarancja, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Sprawdź naszą ofertę.

Renowacja felg

Zadbana felga to świetna wizytówka samochodu. Kiedy koła nie zachwycają jak wcześniej, to najwyższy czas na renowację. Korzyści wynikające z regeneracji felg to nie tylko aspekt wizualny – koła będą odporne na zmienność warunków atmosferycznych. Trzy etapy malowania przekładają się na żywotność lakieru. Gwarantujemy, że proces renowacji jest bezpieczny dla felg.

Auto Detailing
/Myjnia ręczna

Auto detailing to kompleksowa, wieloetapowa usługa polegająca na wyczyszczeniu, renowacji oraz konserwacji samochodu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz.

Profesjonalne usługi mycia samochodów. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie oczekiwania Klientów, którzy zostawiają samochody w naszej ręcznej myjni samochodowej w Bochni.

Sklep

Oferujemy Państwu szeroką gamę towarów. Profesjonalna kadra pomoże w doborze kół. W naszej ofercie znajdują się produkty renomowanych marek.

W sklepie motoryzacyjnym znajdują się części samochodowe, oleje, chemia i kosmetyki samochodowe, akumulatory oraz akcesoria. Oferujemy szeroki wachlarz produktów czołowych producentów w konkurencyjnych cenach oraz fachowe doradztwo.